Vés al contingut (premeu Retorn)

La Mesa de Coordinadors/es

Els Coordinadors del Consell de l'Estudiantat, elegits pel Ple del CdE, són els interlocutors del CdE amb els Òrgans de Govern de la UPC. A més, formen la Mesa Permanent del CdE.


Són funcions de la Mesa Permanent del CdE:

 

    • Coordinar i dinamitzar la tasca dels membres del Consell de l’Estudiantat.
    • Convocar i/o assistir a reunions amb persones i institucions per tal d’assolir els objectius del CdE.
    • Fer difusió de tota la informació que es derivi del CdE i emetre els comunicats corresponents.
    • Executar les decisions del Ple del CdE.
    • Presidir el Ple del CdE.


ACTUALS COORDINADORS/ES

Coordinador de Política Universitària KANJ BONGARD, SEBASTIEN
Coordinador Secretari GALLEMÏ VILA, JAUME
Coordinadora Tresorera TAMAMES SORIANO, SARA
Coordinadora de Política Externa
CARMONA VERDURA, NATÀLIA
Coordinadora de Comunicació
DE CUBAS MARTÍ, IRENE

HAN ESTAT COORDINADORS/ES..

 

SOLÉ MONTAÑA, LAURA Coordinadora de Comunicació (Novembre 2017 - Juny 2018)
SANTANDREU VICENS, PAULA Coordinadora Secretària (Gener 2017 - Abril 2018)
ACHE MORENO, LOLA Coordinadora Tresorera, Coordinadora de Política Externa ( Octubre 2016 - Gener 2018)
GOMEZ INSENSER, XAVIER Coordinador de Política Externa ( Octubre 2016 - Setembre 2017)
EL BRAK GHAILAN, ISMAEL Coordinador de Comunicació ( - )
RIVERA FUSALBA, ORIOL Coordinador de delegacions(Novembre 2013 - Desembre 2014) i Coordinador del Consell (Desembre 2014 - Gener 2017)
RAMOS, ALEJANDRO Coordinador Secretari i Coordinador de Política Universitaria(Desembre 2015 - Gener 2017)
OKPALA GONZÁLEZ, EMEKA Coordinador Tresorer (Març 2014 - Gener 2017)
SÁNCHEZ, JULIA Coordinadora Acadèmica
RODRIGUEZ SILVAN, ORIOL Coordinador de Delegacions
SURROCA CALVO, ENRIQUE Coordinador Secretari (Març 2014 - Juliol 2015)
FLORES LOPEZ, MIRIAM Coordinadora Acadèmica (Novembre 2014 - Juliol 2015)
AMBROSE PÉREZ, ANDREU Coordinador Tresorer (Setembre 2012 - Octubre 2014)
OBIOLS GALÍ, MARTÍ Coordinador del Consell (Setembre 2012 - Febrer 2014)
GONZÁLEZ FONTANA, ÁLVARO Coordinador Acadèmic (Setembre 2012 - Desembre 2013)
RAMON LUMBIERRES, DANIEL Coordinador Secretari (Setembre 2012 - Desembre 2013)
NONELL PARÉ, JORDI Coordinador de Delegacions (Setembre 2012 - Novembre 2013)
GÓMEZ LLABRÉS, MARIA Coordinadora Tresorera (Setembre 2012 - Setembre 2013)
CODONY GISBERT, JORDI Coordinador del Consell (Febrer 2010 - Setembre 2012)
BARRIO RODRÍGUEZ, MIRIAM Coordinadora Tresorera (Octubre del 2008 - Setembre 2012)
PERONA CARRASCO, GLORIA Coordinadora Acadèmica (Abril 2009 - Setembre 2012)
MARTÍNEZ RUEDA, EDUARD Coordinador Secretari (Octubre 2011 - Setembre 2012)
RIBA BONET, IVAN Coordiandor Secretari (Abril 2011 - Octubre 2011)
SÁNCHEZ BERRUEZO, VICTOR Coordiandor Secretari (Desembre 2010 - Abril 2011)
DIAZ CASAUBON, JORDI Coordinador (Febrer 2009 - Novembre 2010)
CABANILLAS ALONSO, JULIAN Coordinador (Febrer 2009 - Març 2010)
ORTEGA DÍAZ, ALBERTO Coordinador de Delegacions (Setembre 2007 - Setembre 2009)
QUINTANA MARTÍNEZ, VÍCTOR Coordinador de Delegacions (Setembre 2005 - Setembre 2007)